fbpx CzechEnglish
loading

Čas pro přírodu

ZAPOJTE SE OD 1.6 do 31.7.2020

Aktuální stav

SEBRÁNO MOBILŮ 630Kusů
CÍL 5000Kusů
PRÁVĚ TEĎ !
_

Právě TEĎ!

Je ten správný čas, kdy můžete přírodě pomoci

I tvůj starý mobil si přeje stát se hrdinou naší sběrové akce. Právě nyní totiž nastal Čas pro přírodu v rámci Světového dne životního prostředí, který připadá na 5.6.2020.

Neváhejte a připojte se jako FIRMA nebo JEDNOTLIVEC. Sbírejte v týmu nebo mezi svými blízkými.

Náš společný příspěvek pro přírodu a pro lidi

7,9 tuny nevypuštěného CO₂ do ovzduší, 149 tisíc litrů pitné vody, 800 hodin práce pro hendikepované nebo jinak špatně uplatnitelné osoby na trhu práce, 48 tisíc kilometrů najetých průměrným automobilem a 50 tisíc Kč pro Jedličkův ústav a školy. To je konkrétní výčet úspor, kterých společně dosáhneme při sběru pouhých 5 tisíc mobilů.

  • Z každého mobilu 10 Kč pro Jedličkův ústav a školy
  • Každý jednotlivec, který přinese/odevzdá 5 mobilů, získá 16 GB micro SD kartu (platí pro prvních 200 účastníků)
  • Zároveň se můžeš zapojit do soutěže o mobilní telefon v hodnotě 10 tisíc Kč
  • Rovnou se zbav i starých kabelů, nabíječek atd.

Máte minimálně pět mobilů a chcete potvrdit zájem o micro SD kartu a registrovat se do soutěže? Pokud ANO, klikněte na tlačítko níže.

*Potvrdit zájem může každý jednotlivec, který se účastní sběru jako fyzická osoba nebo v rámci sběru ve firmě či jiné instituci. Po vyplnění formuláře vám odešleme potvrzení a další informace.

Pokud chcete právě nyní objednat odvoz nebo předání mobilů, můžete si po stisknutí tlačítka níže vybrat jeden z vámi preferovaných způsobů předání v krabici přes Zásilkovnu nebo odvozu z vámi vybrané adresy. Firmy i instituce si zde mohou objednat i zaslání sběrného boxu.
JEDLE
_

Jedličkův ústav a školy

Partner projektu REMOBIL

Jedličkův ústav a školy poskytuje vzdělávání, komplexní rehabilitaci, sociální služby a volnočasové aktivity pro děti a mládež s tělesným nebo kombinovaným postižením. Snaží se žáky vést k co největší připravenosti a samostatnosti v budoucím životě. Zároveň působí také jako místo, kde získávají praktické zkušenosti budoucí odborníci v pedagogických i sociálních oborech. Jedle, jak svou školu v jejím přátelském prostředí nazývají žáci i zaměstnanci, je tu už od roku 1913. Takže se jedná o nejstarší zařízení takového druhu pro lidi s tělesným postižením u nás.

První mobilní příspěvky a na obraze Prof. MUDr. Rudolf Jedlička, který roku 1913 založil v Praze ústav pro tělesně postižené děti, který byl na jeho počest nazván Jedličkovým ústavem. Jedlička jako jeho zakladatel byl veden myšlenkou dát handicapovaným dětem možnost odborného léčení a odborné výchovy k pokud možno samostatnému a plnohodnotnému životu.