fbpx CzechEnglish
loading

Čas pro přírodu 2021

Výborně, ročník 2021 se náramně vydařil a podařilo se sebrat krásných 5670 kusů mobilních telefonů, níže naleznete konkrétní úspory a příspěvek pro Jedličkův ústav a školy.

ZDE VÝSLEDKY

V roce 2020 se podařilo sebrat 2209Kusů
CÍL pro rok 2021 byl splněn:-) mobilů se celkem podařilo sebrat 5670Kusů

NA CERTIFIKÁTU NÍŽE JSOU KONKRÉTNÍ VÝSLEDKY:

Dále následují informace vztahující k již proběhlému ročníku:

NOVĚ MOŽNOST

Využijte při práci z domova bezplatné předání vašich mobilů na jakoukoli podací pobočku Zásilkovny

Heslo pro vaše bezplatné předání je: 98 765 259 – stačí jen zabalit a označit názvem vaší firmy

_pro více informací klikněte zde 

PRÁVĚ TEĎ !
_

Právě TEĎ!

Je ten správný čas, kdy můžete přírodě pomoci

I tvůj starý mobil si přeje stát se hrdinou naší sběrové akce. Právě nyní totiž nastal Čas pro přírodu v rámci DNE ZEMĚ, který připadá na 22.4.2021.

Neváhejte a připojte se jako FIRMA nebo JEDNOTLIVEC. Sbírejte v týmu nebo mezi svými blízkými.

Náš společný příspěvek pro přírodu a pro lidi

7,9 tuny nevypuštěného CO₂ do ovzduší, 149 tisíc litrů pitné vody, 800 hodin práce pro hendikepované nebo jinak špatně uplatnitelné osoby na trhu práce, 48 tisíc kilometrů najetých průměrným automobilem a 50 tisíc Kč pro Jedličkův ústav a školy. To je konkrétní výčet úspor, kterých společně dosáhneme při sběru pouhých 5 tisíc mobilů.

  • Z každého mobilu 10 Kč pro Jedličkův ústav a školy
  • Zajistíme bezpečnou likvidaci osobních dat
  • Zároveň se můžeš zapojit do soutěže o mobilní telefon v hodnotě 10 tisíc Kč
  • Rovnou se zbav i starých kabelů, tabletů a nabíječek atd.
JEDLE
_

Jedličkův ústav a školy

Partner projektu REMOBIL

Jedličkův ústav a školy poskytuje vzdělávání, komplexní rehabilitaci, sociální služby a volnočasové aktivity pro děti a mládež s tělesným nebo kombinovaným postižením. Snaží se žáky vést k co největší připravenosti a samostatnosti v budoucím životě. Zároveň působí také jako místo, kde získávají praktické zkušenosti budoucí odborníci v pedagogických i sociálních oborech. Jedle, jak svou školu v jejím přátelském prostředí nazývají žáci i zaměstnanci, je tu už od roku 1913. Takže se jedná o nejstarší zařízení takového druhu pro lidi s tělesným postižením u nás.

Na fotografii je pár mobilních příspěvků z minulého ročníku a na obraze Prof. MUDr. Rudolf Jedlička, který roku 1913 založil v Praze ústav pro tělesně postižené děti, který byl na jeho počest nazván Jedličkovým ústavem. Jedlička jako jeho zakladatel byl veden myšlenkou dát handicapovaným dětem možnost odborného léčení a odborné výchovy k pokud možno samostatnému a plnohodnotnému životu.